loading...
سایت تفریحی جهان فردا
داوودقادرزاده بازدید : 124 یکشنبه 25 مهر 1395 نظرات (0)

غار قوری قلا یا قوری قلعه، بزرگ‌ترین غار آبی خاورمیانه است. درازای این غار ۱۲ کیلومتر و ژرفای آن ۳۱۴۰ متر است و به‌عنوان یکی از هفت اثر طبیعی ملی ایران، به ثبت رسیده‌است. ژرفای حوضچه‌های این غار به ۱۴ متر می‌رسد هم‌چنین دمای درون غار ۷ تا ۱۱ درجه است و در همگی فصل‌های سال ثابت است. این اثر طبیعی دارای تالارهای زیبا در ۱۴۰۰ متری و ۵۰۰ متری به نام‌های تالار مریم، تالار کوهان شتر، تالار مسیر برزخ، تالار بلور و تالار عروس است. در عمق ۱۵۰۰ متری غار، تالار عروس قرار دارد که زیبایی آن قابل توصیف نیست. جنس سنگ‌های این محوطه از کریستال سفید و براق است و اگر کسی بخواهد از روی آن‌ها گذر کند جای پای او در این قسمت باقی می‌ماند. این غار یکی از زیباترین جاذبه‌های دیدنی و جهانگردی ِ شهرستان روانسر است.

 

cafegardesh_ghar_ghuri__1_

 

چرا برویم؟

برای دیدن غاری شگفت‌انگیز و زیبا، برای تفریح
داوودقادرزاده بازدید : 155 جمعه 22 مرداد 1395 نظرات (0)

هدف ازاین پژوهش تبیین رابطه ی اشتغال مادران با میزان اضطراب کودکان پیش دبستانی(5،6)ساله شهر سقزمی باشد.جامعه آماری این پژوهش راکلیه کودکان پیش دبستانی(5،6)ساله شهر سقز تشکیل داده اند.ازاین روبه روش نمونه گیری تصادفی تعداد200نفراز کودکان به عنوان نمونه آماری انتخاب شدند.به منظورجمع آوری داده هااز پرسشنامه مقیاس اضطراب کودکان اسپنس نسخه والدين استفاده شد داده هاي جمع آوري شده، به دو شيوه توصيفي و استنباطي (ضريب همبستگي پيرسون،رگرسيون چند متغيره) تجزيه وتحليل شده اند.نتایج حاصل ازیافته های پژوهش نشان دادکه بین اشتغال مادران ومیزان اضطراب کودکان پیش دبستانی وجودنداردهمچنین بین ساختارسازمانی دانشگاه باکارآفرینی رابطه معناداری مشاهده گردید.بین اضطراب جدایی کودکان پیش دبستانی دارای مادران شاغل وغیرشاغل تفاوت معناداری مشاهده نشدبین بین اضطراب اجتماعی کودکان پیش دبستانی دارای مادران شاغل و غیر شاغل تفاوت معناداری وجودنداردوبین میزان اضطراب کودکان دختر وپسرپیش دبستانی دارای مادران شاغل رابطه معناداری مشاهده نشد.بنابراین می توان نتیجه گرفت که تغییر،کاهش وافزایش یک متغیربردیگری تاثیرگذاراست.

مبلغ قابل پرداخت 30,000 تومان
داوودقادرزاده بازدید : 137 چهارشنبه 23 تیر 1395 نظرات (1)

ه گزارش پرداد به نقل از خبرآنلاین : آرون چروناک در لاس وگاس با گوشی محبوب خود که یک آیفون می باشد، ازدواج کرده است!

آقای Aaron Chervenak با ارسال پیامک به دوستان خود، خبر شوک برانگیز و البته خنده‌دار خود را پیامک کرده است تا آنان در این مراسم عروسی حضورداشته باشند.

شاید در وهله اول کاری که آقای داماد کرده غیرقابل‌تحمل و وصف بوده باشد، اما با مردی که می‌گوید 24 ساعت با موبایلش زندگی کرده و صبح که از خواب بلند می‌شود اول سراغ موبایلش می‌رود و موقع خواب نیز همین‌طور؛ چه‌کار می‌شود کرد؟

البته ایالت نوادا از ثبت این ازدواج ازلحاظ قانونی معذور می باشد اما آقای داماد از بچه نیز حرف زده است که باید یک آی پاد نانو باشد! که آن را به‌زودی می‌خرد!

مایکل کلی، مسئول کلیسا و عاقد داستان می‌گوید در ابتدا با خود گفتم که چی؟ و سپس... گفتم اوکی انجامش می‌دهم... ما مردم زیادی نداریم که با شیء موردعلاقه‌شان ازدواج کنند...

حالا داماد مانده است و عروس خانمی به نام Apple iChervenak که ماه‌عسل خود را سپری خواهند کرد... تا با ورود آیفون جدید در سپتامبر شاهد ازدواج جدید آقای چروناک باشیم!

مراسم ازدواج عجیب مردی که با تلفن همراهش ازدواج کرد!! +تصاویر

مراسم ازدواج عجیب مردی که با تلفن همراهش ازدواج کرد!! +تصاویر

داوودقادرزاده بازدید : 186 دوشنبه 09 فروردین 1395 نظرات (0)

به گزارش پرداد به نقل از خبرآنلاین : به عکس های این دختر زیبا و جذاب با دقت نگاه کنید! به نظرتان این دختر واقعی است یا یک دختر خیالی و غیر واقعی می باشد!؟

تصاویر یک دختر ژاپنی به نام سایا این روزها در میان مردم این کشور جنجالی شده و در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد. اما این عکس یک آدم واقعی می باشد؟

نظرتان درباره این دختر جذاب چیست؟! +تصاویر

سایا این روزها در ژاپن بسیار مشهور شده و عکس هایش در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. مسئله ای که اما درباره این عکس وجود دارد و خیلی‌ها باورشان نمی‌شود واقعی نبودن آن می باشد.

سایا یک دختر واقعی نیست و توسط نرم‌افزارهای گرافیک سه بعدی با استفاده از تکنیک‌های جدید ساخته شده است که بسیار واقعی به نظر می رسد.

درواقع یک زن و شوهر هنرمند شخصیت سایا را به وسیله نرم‌افزارهای گرافیک سه بعدی خلق کرده‌اند.

نظرتان درباره این دختر جذاب چیست؟! +تصاویر

داوودقادرزاده بازدید : 201 دوشنبه 09 فروردین 1395 نظرات (0)

بوکان نیوز گزارش می دهد

بوکان خاستگاه تمدن ۵ هزار ساله بشری

2
شناسه هر ملتی ریشه در تاریخ و تمدن آن دارد تا جائیکه تمدن گذشته می‌تواند به عنوان بنیادهای هویتی نقش بارزی را در شناساندن و بازتعریف فرهنگی، سیاسی و مذهبی آن ملت در تعامل با دیگر ملل داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بوکان نیوز ؛ تا قبل از حفاریهای قلایچی، بوکان بیشتر از آنکه جزء تعریف شده ای از تاریخ باستان ایران زمین  باشد به عنوان گستره‌ای از تاریخ معاصر بشمار می‌آمد که در زمان سرداران مکری و بعد از آن پیکره شهریش کم کم منسجم شد و بوکان فعلی را بوجود آورد.

اما حفاریهای تپه قلایچی در دهه های ۶۰ و۷۰ که توسط کاوشگران ایرانی انجام گرفت بوکان را از هویتی معاصر به تمدن ریشه ای تر بنام مانا پیوند داد، امپراتوری که پیش از مادها و به سال ۸۰۰ قبل از میلاد در اطراف و جنوب دریاچه ارومیه حکومت داشتند.

مانا مفهوم جدیدی را درکالبد تاریخی بوکان دمید و شناسه‌ای ریشه دار از اصالت و فرهنگ دیرین را برای بوکان دوباره باز تعریف کرد که مؤید حکمرانی و حکومت داری هزاره اول قبل از میلاد در این وادی می‌باشد.

تمدن مانا تاریخ بوکان را به یکباره از قرون معاصر به هزاره اول قبل از میلاد ارتقاء داد و نقطه عطفی در خوانش هویتی وارثان این سرزمین بوجود آورد.

با گذشت سالها از کشف تمدن مانایی، کاوش جدیدی در تپه پیش از تاریخی علی آباد انجام گرفت و  بازه زندگی و وجود تمدن را  بمراتب دیرین تر معرفی کرد جائیکه می توان به عنوان نقطه شروع زیستن انسان در این دیار به آن استناد کرد.

سایت پیش از تاریخی علی آباد با قدمتی در حدود ۵ هزار سال بمساحت ۳ هکتار ، در مرکز منطقه علی آباد بوکان قرار دارد. در ابتدا شناسایی این تپه از طریق سفالهای بدست آمده در جریان حفر چاههای آب در عمق های مختلف توسط ساکنین آن صورت گرفت و بدنبال آن  و برای تحقیقات بیشتر،

کاوشی علمی توسط یوسف حسن زاده و نادر فرجی در دی ماه سال ۹۲ شروع شد . در این مطالعه  ۱۲ متر لایه فرهنگی کاوش گردید که معرف دوره های مفرغ قدیم ، میانی ، متاخر و دوره آهن بود.  از دیگر نتایج بدست آمده می‌توان به ۹ فاز معماری از قبیل کف منازل مسکونی و دیوارهای ساخته شده از سنگ و خشت را نام برد  بعلاوه تعدادی از قطعات سفال، بقایای استخوانهای حیوانی ، پیکرک گلی و مصنوعات سنگی بدست آمد.  یکی از یافته های قابل توجه تپه علی آباد پیکره شبیه به گاو نر شاخ دار است که از جنس گل بوده و بدون قالب و توسط دست  خلق گردیده و بعدا در کوره پخت شده است. ابعاد آن شامل ۳ سانتی متر طول، ۳ سانتی متر ارتفاع و پهنای ۱٫۵ سانتی متری است که با توجه به گاه نگاری صورت گرفته قدمت این پیکره ۴۵۰۰-۵۰۰۰ سال تخمین زده می‌شود که همزمان با دوره مفرغ می‌باشد. لذا با توجه به ادله بدست آمده مبنی بر سکونت انسان در این مکان و خلق پیکره گلی پخت شده این فرضیه قوت می‌یابد که بوکان فعلی خاستگاه ۵۰۰۰ ساله تمدن بشری بوده و تاریخی کهن و پر افتخار در لابه لای برگهای آن دوران دفن شده است.

این یادداشت به قلم « دکتر رحیم عبدالکریمی » «دکتری تخصص کشاورزی و کارشناس محیط زیست» نوشته شده و در اختیار این پایگاه خبری تحلیلی که همچنان ندای فرهیختگان موکریان را سر می دهد، قرار گرفته است.

داوودقادرزاده بازدید : 188 پنجشنبه 20 اسفند 1394 نظرات (0)

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، رسیدگی به این پرونده ١٤ آذر امسال هم‌زمان با کشف جسد زن ٥٥ساله‌ای در خانه‌اش در محله ستارخان در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. با حضور تیم جنایی در محل کشف جسد در آپارتمان طبقه سوم، آنها با جسد غرق خون زن میان‌سال که بر اثر اصابت ضربات چاقو به قتل رسیده بود، روبه‌رو شدند.



پزشک جنایی پس از معاینه جسد علت مرگ او را اصابت هفت ضربه چاقو اعلام کرد.

درادامه دختر مقتول که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، درباره علت قتل مادرش گفت: چند سال قبل پدر و مادرم طلاق گرفتند و من و دو خواهرم با او زندگی می‌کردیم. روز گذشته دایی‌ام به نام میثم تماس گرفت و گفت به تهران آمده است. او به خانه ما آمد و باهم شام خوردیم. من به خانه دوستم رفتم و صبح وقتی به منزل برگشتم با جسد مادرم مواجه شدم و هیچ خبری از دایی‌ام نبود.



با اظهارات دختر مقتول، تحقیقات برای شناسایی برادر مقتول آغاز شد. ساعتی بعد تیم جنایی متوجه شدند مأموران گشت کلانتری نواب مردی را با لباس خونین بازداشت کرده‌اند و او مدعی است خواهرش را به قتل رسانده است.


با انتقال مرد ٤٥ساله به نام میثم به دادسرای امور جنایی، او در بازجویی‌ها با اعتراف به قتل خواهرش به نام کبری در محله ستارخان، گفت: اهل شهرستان رودسر هستم. از شش سال قبل به تریاک اعتیاد داشتم به‌همین‌دلیل همسرم پس از طلاق به همراه فرزندانم من را ترک کرد. چند ماه قبل اعتیادم را ترک کردم اما همیشه احساس می‌کردم برادرم در غذایم مواد می‌ریزد تا معتاد شوم. متهم اضافه کرد: یک ماه قبل به تهران آمدم و به گرمخانه رفتم.



وقتی پول‌هایم تمام شد با کبری تماس گرفتم که او مرا به خانه‌اش برد. هنگام خوردن شام، دوباره بدنم داغ شد و فکر کردم خواهرم نیز در غذایم مواد ریخته است به همین دلیل، نیمه‌های شب با رفتن به آشپزخانه چاقویی را برداشتم و چند ضربه به کبری زدم.


خواهرم از خواب بیدار شد و شروع به فریادزدن کرد از ترس خفه‌اش کردم و از خانه‌اش بیرون رفتم. ساعاتی بعد مأموران به من مشکوک شدند و من را دستگیر کردند. با اعترافات مرد ٤٥ساله به قتل خواهرش، او صحنه جنایت را بازسازی کرد.



با صدور قرار جلب به دادرسی از سوی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی و کیفرخواست، متهم به‌زودی در دادگاه کیفری به اتهام قتل خواهرش محاکمه می‌شود.

داوودقادرزاده بازدید : 172 پنجشنبه 20 اسفند 1394 نظرات (0)
متجاوز متاثر از یک فیلم؛
تعرض وحشیانه به دختر 14 ساله در مسیر مدرسه
یک مرد 23ساله اهل " شروزبری" به اتهام تعرض دستگیر شد.
تجاوز تعرض وحشیانه به دختر 14 ساله در مسیر مدرسه
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0%

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، آقای "متیو گیل " در یک حمله وحشیانه به یک دانش آموز 14 ساله ،با تهدید چاقو به زور به او تعرض کرد.

براساس گزارش پلیس این جنایت کار در ساعت 8:30 صبح  هنگامی که قربانی در حال رفتن به مدرسه بود به طرف او حمله ور شد و با زدن مشت به سر قربانی و گذاشتن یک چاقو زیر گلویش او را تهدید کرد که اگر فریاد بزند او را خواهد کشت سپس دست های قربانی را از پشت بست و به او تعرض کرد.



این قربانی بعد از مورد تعرض قرار گرفتن به طور وحشیانه وقتی جنایت کار در حال فرار بود با پلیس تماس گرفت و آقای " گیل" در یک فاصله نزدیک با محل جرم دستگیر شد.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که " گیل" متأثر از تماشای یک فیلم که شب قبل تماشا کرد که در آن به یک دختر 16 ساله تعرض کردند اقدام به این رفتار بی شرمانه کرد و هنگامی که دستگیر شد با خود ابزاری به همراه داشت که از آنها برای هدف شرم آور خود استفاده کرد.



پلیس در ادامه افزود : قربانی از ناحیه گردن زخمی شد و به علت جدال او با جنایت کار آثار کبودی در قسمت های دیگر بدنش وجود داشت به بیمارستان فرستاده شد.

پدر قربانی در دادگاه گفت: جنایت کار باید مجازات شود ،چرا که به روح و تن دختر من آسیب زد و این برای من بدترین درد است.

گفتنی است،"گیل " که در دادگاه به جرم تجاوز و اذیت و آزار متهم شد به 6 سال زندان محکوم شد.

منبع جام نیوز لینک

داوودقادرزاده بازدید : 195 یکشنبه 25 بهمن 1394 نظرات (0)

تصاویری منتشر نشده از نوجوانی فرح پهلوی

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصویری دیده نشده از فرح پهلوی منتشر شده است.

به گزارش ایلنا، در آستانه پیروزِی شکوهمند انقلاب اسلامی و سقوط خاندان پهلوی، رضا غیبی، روزنامه نگار به تازگی تصاویری دیده نشده از این خاندان را منتشر کرد:

 

4111998_568
احمد علی مسعود انصاری، ملک حسین و لیلى امیر ارجمند

 

 

 

4111999_816

 

محمود دیبا، احمدعلی مسعود انصاری، شاهرخ امیر ارجمند، فرح دیبا، لیزا جوادى زن فریدون جوادى

 

 

4112000_358

 

احمد علی مسعود انصاری در سنین کودکى، رضا قطبى، لویز قطبى مادر رضا و خاله شاهپور بختیار و فرح پهلوی

 

 

4112053_560

 

ملک حسین، خواهر ملک حسین، و احمد علی مسعود انصاری

داوودقادرزاده بازدید : 205 یکشنبه 25 بهمن 1394 نظرات (0)

عروس و داماد وسط خرابه‌های جنگ+ عکس

ندا و حسن زوج 18 ساله و 27 ساله سوری میان ویرانه‌های شهر حمص سوریه برای ازدواجشان عکس می‌گیرند

به گزارش ایلنا، ندا و حسن زوج 18 ساله و 27 ساله سوری میان ویرانه‌های شهر حمص سوریه برای ازدواجشان عکس می‌گیرند

352545_890

 

داوودقادرزاده بازدید : 188 چهارشنبه 21 بهمن 1394 نظرات (0)

به گزارش پرداد به نقل از سیمرغ : مرد چینی زمانی که به همسرش مشکوک شد و تصور کرد که همسرش به او خیانت می کند دست به کار عجیب و خارج از تصور زد.

این مرد پس از نوشیدن الکل و کتک زدن همسرش, او را مجبور کرده است به خاطر این حرف و حدیث ها، برهنه به خیابان رفته و مسیری را با پای پیاده طی کند!

این زن برهنه همچنین نوشته ای در دست داشت که برروی آن نوشته بود: من بدنم را می فروشم!!

مرد چینی در طول مسیر از دور همسرش را دنبال می کرد تا مطمئن شود که همسرش چنین کاری را می کند و در گوشه ای از خیابان پنهان نمی شود و از این ماجرا فرار نمی کند.

پس از طی مسافتی پلیس متوجه این زن شده و آنها را بازداشت می کند. زمانی که پلیس ماجرا را از زبان مرد می شنود شروع به بررسی موضوع کرده و پس از ساعاتی متوجه می شوند که این زن هیچ گونه خیانتی نکرده است و زندگی سالمی دارد.

برهنه شدن زن در خیابان به خاطر همسرش! +عکس

این زوج دارای دو دختر هستند و پس از مشخص شدن حقیقت, مرد یک عذرخواهی رسمی نوشته و آن را در روزنامه های محلی چین منتشر می کند و از همسرش بخاطر چنین رفتاری عذرخواهی می کند

هنوز مشخص نیست که آیا همسر این مرد, رفتار عجیب شوهرش را بخشیده است یا خیر؟!

داوودقادرزاده بازدید : 177 پنجشنبه 24 دی 1394 نظرات (0)

طولانی‌ترین پل چوبی جهان +عکس

این عکس زیباترین و طولانی ترین پل چوبی جهان که روی دریاچه ملی کرواسی است را نشان می‌دهد.

به گزارش ایلنا، این عکس زیباترین و طولانی ترین پل چوبی جهان که روی دریاچه ملی کرواسی است را نشان می‌دهد.

طولانی ترین پل چوبی جهان +عکس

پل چوبی
داوودقادرزاده بازدید : 226 شنبه 12 دی 1394 نظرات (0)

در حالی که راننده اتوبوس در انتهای اتوبوس خوابیده بود، میمونی اتوبوسش را دزدید [..]

اخبار,اخبار گوناگون, ربوده شدن اتوبوس توسط میمون

در حالی که راننده اتوبوس در انتهای اتوبوس خوابیده بود، میمونی اتوبوسش را دزدید

این اتوبوس که در گوشه‌ای از خیابان پارک شده بود با ورود میمونی که پنهانی وارد آن شد، روشن شده و به راه افتاد.

در حالی که رانندۀ از همه جا بی‌خبر متوجه حرکت ماشینش شد به صندلی راننده نزدیک شد و در کمال ناباوری دید که راننده کسی جز یک میمون بازی گوش نیست.

دور کردن میمون کار آسانی نبود زیرا هنگامی میمون از صندلی بلند شد که با ماشین به دو اتوبوس دیگر زده بود.

تودی لینک

داوودقادرزاده بازدید : 224 یکشنبه 06 دی 1394 نظرات (0)

 

 
 
 
 
 
 
 

آدمخوارهای قبیله گره‌گوری/تصاویر

ایلنا: راهبان خوفناک آدمخوار قبیله گره‌گوری را در عکس‌هایی زیر می‌توانید ببینید.

 

این راهبان از ترکیبی از ماری‌جوانا، الکل و مدیتیشن برای رسیدن به حالت تعلیق خود استفاده می‌کنند تا بتوانند خود را به

شیوا، یکی از خدایان هندو، نزدیک‌تر کنند.کریستیانو اویستینِلی، عکاس ایتالیایی، به سراغ طایفه تبعیدشده آگوری در شهر بنارس (واراناسی) در شمال هند رفته است. آن‌ها رسوم عجیبی از جمله خوردن گوشت، مدفوع و ادرار انسان دارند.کریستیانو از زندگی واقعی این راهبان عکاسی کرده است. او می‌گوید: آن‌ها خیلی مرموز هستند و هندی‌ها به شدت از آن‌ها می‌ترسند. هندی‌ها می‌گویند که آن راهبان می‌توانند آینده را پیش‌بینی کنند، بر روی آب راه بروند و کارهای اهریمنی انجام دهند.اعضای قبیله آگوری همچنین فکر می‌کنند که اگر خود را بدون هیچ پیش‌داوری در معرض مسائلی که دیگران تابو و آزاردهنده می‌دانند قرار دهند، می‌توانند در مسیر رسیدن به روشنگری و روشنفکری قدم بردارند.

از رسوم طایفه آگوری می‌توان به جویدن سرِ حیوانات زنده، رنگ زدن بدنشان به وسیله خاکستر اجساد آتش زده شده و همچنین انجام مدیتیشن در بالای اجساد اشاره کرد. آن‌ها در محل‌هایی مرده سوزانی زندگی می‌کنند، جایی که گفته می‌شود «لرد شیوا» و خدای «کالیما» در آنجا زندگی می‌کنند.تغذیه آن‌ها از بقایای چیزهایی است که دیگران در آنجا پرتاب می‌کنند. در واقع مرگ و فرسایش این راهبان را احاطه کرده است. طایفه آگوری از متعلقات دنیوی اجتناب می‌کنند و اغلب برهنه راه می‌روند. منطق آن‌ها نیز دوری از زندگی مادی و زمینی است و آن‌ها تمایل دارند بدن را در خالص‌ترین شکلش به نمایش بگذارند.آگوری‌ها پیشینه خود را در قرن 17 میلادی و شخصی به نام «بابا کینارام» جستجو می‌کنند. گفته می‌شود که او 170 سال عمر کرد.

منبع

 

داوودقادرزاده بازدید : 314 یکشنبه 06 دی 1394 نظرات (0)

والدین سنگدل به دخترشان فضولات انسانی می خوراندند! +تصاویر

والدین سنگدل به دخترشان فضولات انسانی می خوراندند! +تصاویر

شهنا که عضوی از یک خانواده 8 نفره بود بارها با وسایل مختلف از جمله چوب بیس بال پلاستیکی کتک می خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار، خانواده  شِهِنا بیگم 19 ساله به او حمله می کردند، نمی گذاشتند از دستشویی استفاده کند و مجبورش می کردند فضولات خودش را بخورد که به دنبال آن بالا می آورد. سه برادر، یک خواهر و یک عروس خانواده در این جنایت دخالت داشتند. 

 
شهنا که عضوی از یک خانواده 8 نفره بنگلادشی بود بارها با وسایل مختلف از جمله چوب بیس بال پلاستیکی کتک کتک می خورد. گاهی او را مجبور می کردند حجم زیادی برنج را به زور بخورد، کاسه ی توالت دستشویی را بلیسد و یا مدت بسیار طولانی به کاسه توالت زل بزند. 
 
شهنا روز یازدهم اکتبر جان خود را از دست داد و مامورین آمبولانس جسد وی را در حمام خانه اش پیدا کردند. خانواده وی به مامورین گفته بودند که شهنا حالش خوب نبود و یکباره غش کرده است اما شواهد نشان می داد که قربانی ظرف 24 ساعت گذشته به شدت با نوعی سلاح کتک خورده بود و آثار ضرب و جرح شدید در جای جای نقاط بدنش به چشم می خورد.
 
در طی دادگاهی 10 هفته ای در سنت آلبانس در مجموع حکم 56 سال زندان برای مجرمین این حادثه صادر شد.
 
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
داوودقادرزاده بازدید : 193 یکشنبه 29 آذر 1394 نظرات (0)

 

پرشیب‌ترین جاده جهان درکشور چین+عکس

دراین گزارش پرشیب‌ترین جاده جهان را مشاهده می‌کنید.

به گزارش ایلنا، جاده راهی است که دو یا چند شهر یا روستا را به هم متصل می‌کند.جاده معمولاً بهترین مسیر برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است٬ ولی همیشه مستقیم‌ترین راه نیست.گاهی مانع‌های طبیعی ظیررودخانه‌ها یا تپه‌ها باعث مستقیم نبودن جاده می‌شوند.جاده‌های جدید غالباً مراکز شهر یا نواحی مسکونی را دور می‌زنند تا از تراکم رفت و آمد یا ایجاد سر و صدا جلوگیری شود.جاده‌های روستایی املاک شخصی مردم را دور می‌زنند.

اولین جاده‌ها راه‌هایی بودند که مردم و چهارپایان از آن‌ها استفاده می‌کردند.این جاده‌ها اغلب مسیرهای ناهموار٬ پرپیچ و خم و باریک بودند.نیاز به جاده‌های خوب و هموار از زمان اختراع چرخ حس شد.اولین جاده‌های سنگ‌فرش در میان رودان ( عراق کنونی ) در حدود ۲۲۰۰ سال قبل از میلاد ساخته شد. دوهزار سال بعد٬ رومی‌ها جاده‌های خوب و مستقیمی در تماماروپا و آفریقای شمالی ساختند.آن‌ها به این جاده‌ها نیاز داشتند تا سربازانشان بتوانند به سرعت در پهنه‌ی امپراتوری روم جا‌به‌جا شوند.جاده‌های رومی با سنگ فرش شده بودند و به سمت پهلویشان شیب داشتند تا آب باران در جاده باقی نماند.

تصویری از پرشیب ترین جاده جهان درکشورچین درفضای مجازی دست به دست شده که برای شما کاربران به نمایش میگذاریم.

3751323_401

منبع:ایلنا

داوودقادرزاده بازدید : 230 جمعه 27 آذر 1394 نظرات (0)

نامزد شکاک

فرد بدبین به همه اشخاص و رفتارهای‌شان شك دارد

 

فرض كنید یك روز مثل همه روزها از خواب بیدار می‌شوید و كمی از غروب می‌گذرد كه مخاطب خاص‌تان بی‌خبر با دسته گل به خواستگاری‌تان می‌آید. چشم‌های‌تان را كه ببندید دست كمی از سیندرلا  ندارید! هر روز هم كه می‌گذرد بیشتر مطمئن می‌شوید مرد رؤیاهای‌تان همین است.

با همان سختگیری‌هایش دو ستش دارید، آخر می‌گوید: «آنقدر عاشق تو هستم كه به پشه‌های نری كه در اتاقت می‌چرخند حسادت می‌كنم!»همسریابی دائم یا «آنقدر عاشقت هستم كه دوست دارم با هیچ‌كس جز من نگویی و نخندی و نفس نكشی!»، «من به تو اعتماد دارم اما جامعه آن‌قدر كثیف است كه به خاطر من «فقط» با مادرت بیرون برو!». . . فكر می‌كنید دوست‌تان دارد، آن وسط‌ها هم با یك جمله آشنا سختگیری‌های عجیبش را برای شما جامی‌اندازد. .سايت همسريابي .«غیرتم اجازه نمی‌دهد كه. . . » آن اوایل داستان‌تان شبیه قصه‌های عشقی است، از فرط توجهش بال درآورده‌اید اما فقط كمی از این رؤیای شیرین می‌گذرد كه گیرهای باخود و بی‌خودش كلافه‌تان می‌كند. شاهزاده با اسب سپیدش از راه رسیده اما به اندازه شرلوك هولمز از روابطش با شما و روابط تان با كل عالم بشریت نكته منفی بیرون می‌كشد! زنگ خطر به صدا درآمده است شاید این عاشق دلباخته خوش‌تیپ، پارانوئید باشد.

تئوری توطئه موقت و سایر مخلفات!
بیایید به قصه‌مان بازگردیم. در حال برگشتن از ‌مهمانی هستید، طبق معمول باز هم اخم‌هایش تا جای ممكن درهم است، سعی می‌كنید با آرامش مشكل را حل كنید اما هرچه بیشتر سعی كنید او عصبی‌تر و غیر منطقی‌تر می‌شود. وقتی دلیل این همه بداخلاقی‌اش به‌طور مثال جوكی باشد كه یكی از پسرهای فامیل در جمع تعریف كرده و شما هم مثل همه ‌مهمان‌ها از ته دل به آن خندیده‌اید یا اینکه با یكی از مهمانان گفت‌وگوی ساده‌ای داشته‌اید، كم‌كم‌گیرنده‌های عاطفی‌تان باید فعال شود. شاید نامزدتان بیماری بدبینی دارد.

فرد بدبین به همه اشخاص و رفتارهای‌شان شك دارد از نظر او دیگران غیر قابل اعتمادند، این دیگران كه می‌گوییم شامل همه آشنایان نزدیك و دور خودش و شما می‌شود. ارتباطات خودش كه محدود و ناچیز است از شما هم می‌خواهد مثل خودش باشید، شاید با اعتماد به نفس در حالی كه منطقی‌ترین آدم دنیا به نظر می‌رسد به ساده بودن متهم‌تان كند، بگوید تو بی‌تجربه هستی كه راحت اعتماد می‌كنی. اصلا تئوری توطئه برای فرد بدبین یك اصل پذیرفته شده است. او می‌گوید همه می‌خواهند سرمان كلاه بگذارند و از ما سوء‌استفاده كنند! دوستان صمیمی كمی دارد یعنی او اصلا دركی از صمیمت ندارد، یك ذره‌بین قوی دستش گرفته تا دشمنان احتمالی را شكار كند! پس فرصت و موقعیتی برای صمیمی شدن نمی‌ماند.

خسیس اطلاعاتی
نامزد بدبین هر چند به خودش اجازه و حق می‌دهد كه ریزترین جزئیات زندگی شخصی فعلی و قبلی و بعدی ! شما را بداند و بپرسد اما به محض اینكه خودش در موردی سوال‌پیچ شود، نیت شما را هم مثل نیات مشكوك خودش فرض كرده بنابراین با كلافگی به آن واكنش نشان می‌دهد. اگر از این تیپ آدم‌ها درباره مدرسه و خانواده‌شان سوال كنید و بعد بخواهید كمی پرس‌وجوی‌تان را ادامه بدهید با خست و وسواس هرچه همسریابی موقت تمام‌تر اطلاعات درخواستی شما را بروز می‌دهند.

در حین پاسخ دادن به سوالات هم ممكن است به شما بگوید: «یعنی تو به من شك داری؟» یا «چرا این را می‌پرسی؟» او نمی‌خواهد حتی به نامزدش اطلاعاتی بدهد چون راستش به شما هم اعتماد ندارد پس اگر به بدبینی نامزدتان شك كردید كافی است در فواصل زمانی از او در مورد زندگی شخصی یا گذشته‌اش سوالاتی بپرسید و به واكنش‌هایش بادقت توجه كنید.

بدبینی نامزد

فرد بدبین به‌طوركلی كینه‌ای است

 

بادكنكی كه ساده می‌تركد
فرد بدبین به‌طوركلی كینه‌ای است او به‌راحتی از گناه دیگران نمی‌گذرد و سخت می‌بخشد. وقتی هم ببخشد یك عمر خطای شخص خاطی در یادش هست. یك نشانه دیگر  فرد بدبین هم هم قهرهای طولانی‌مدتش با شماست. او اگر برنجد سرد می‌شود و خیلی راحت می‌بینید كه روزهای زیادی به تماس‌تان پاسخی نمی‌دهد. افراد بدبین عواطف خودشان را بروز نمی‌دهند و به همین دلیل سعی دارند عقلانی و منطقی جلوه كنند. ضمن اینكه به وضعیت‌شان افتخار كرده و معتقدند اصلا خوب است آدم جدی باشد.

او از خود راضی و خودبزرگ‌بین است اما در واقع این پوششی است برای كمبود اعتماد به نفسی كه به این سادگی‌ها هم خوب نمی‌شود. او دقیقا مثل بادكنكی است كه با اولین انتقاد می‌تركد چون برخلاف ظاهر پراز منم‌منم‌اش از درون تهی است. یك تست دیگر هم این است كه از او انتقاد كنید تا چهار انتقاد بدتر از آن را به خودتان بازنگرداند آرام نمی‌گیرد.

پیش از شروع بخوانید
شك و بدبینی می‌تواند به دلایل ساده‌ای وجود داشته باشد انواع خوش‌خیم بدبینی به مرور زمان و با دقت روی اعمال و رفتاری كه فرد بدبین را تحریك می‌كند شفا می‌یابد یا حداقل می‌شود امید داشت كه خوب شدنی است.

وقتی كسی تجربه‌های شور، تند و تلخ در رابطه با جنس مخالف دارد، طبیعی است سخت می‌تواند اعتماد كند و بپذیرد زندگی شیرین است پس باید صبر كرد تا ذائقه‌اش تغییر طعم را باور كند.

فرد بدبین دائم در حالت آماده باش است اصلا اگر راه داشته باشد با كت و پوتین می‌خوابد، به چیزهای خیلی ریز و پیش پاافتاده با دقت یك كارآگاه در حال انجام ماموریت توجه می‌كند و واكنش نشان می‌دهد آخر می‌خواهد به هر قیمتی شده خطر را كشف كند حتی اگر خطری نباشد! نگاهش تیز و دقیق است و با شما به عنوان نامزدش هم تماس چشمی مداوم دارد یعنی یك لحظه نمی‌شود از زیر نگاه سنگینش خلاص شد. او سرتاپای مخاطب را زیر نظر می‌گیرد و می‌تواند از تغییر رنگ جوراب‌هایش هم نتیجه‌گیری‌های عجیب و غریب داشته باشد.

جنگ شبانه روزی
حالا وای به آن روز كه در محیط فرد بدبین، آدمی كه نسبت به او حس تهدید دارد هم نفس بكشد دیگر چشم‌هایش را تا جای ممكن به كار می‌اندازد و ریز می‌كند، اگر شخص سمت چپ‌شان نشسته باشد، پای چپ را روی پای راست می‌اندازد، دست به سینه با عضلاتی سفت و حركاتی خشك! طوری روی صندلی می‌نشیند كه رقیب فرضی‌شان بداند كسی كه روی صندلی كنارشان نشسته در هر جنگی برنده است. سایت همسریابی موقت شخص بدبین با نگاه و حركاتش، دائم سعی دارد به دیگران بفهماند كه حواسش به تهدیدی كه از طرف آنها برایش وجود دارد هست و آمادگی دفاع و مبارزه دارد درضمن به ذهن‌خوانی هم علاقه دارد.

غافلگیرت می‌كنم پس هستم
همان‌طور كه اول قصه گفتیم نامزد بدبین در ابتدا با یك پز عاشقانه سعی می‌كند در تمام اوقات شبانه‌روز شما را نظارت و كنترل كند. حرف‌های او پر از بكن، نكن مداوم است. دخالت را از لباس‌تان شروع می‌كند و كم‌كم شعاع مداخله‌اش آنقدر وسعت پیدا می‌كند كه شامل همه ابعاد ریز و درشت زندگی‌تان می‌شود؛ «اینجا برو، آنجا نرو»، «اینجا بخند، آنجا نخند»، «اینجا سرت را پایین بینداز، آنجا سرت را بالا بگیر» و هزار جمله شبیه به این در روز از دهانش بیرون می‌آید، از طرفی هم وقتی تنها كمی از دسترس‌شان دور باشید یك‌سره با هر ابزار ممكن می‌خواهد با شما در تماس باشد.

نامزدی را به هم بزنید؟
خشم فرد بدبین  ممكن است با خودخوری و زیرلب غرزدن آغاز شده و بعد از ترك محیط و تنها شدن با شما به اوج خودش برسد. خوب است بدانید عادی‌ترین رفتار و حركات كسی كه مورد بدبینی نامزد شكاك شما قرار گرفته می‌تواند به بی‌محلی، تحقیر یا تهدید تعبیر شود و فاجعه اینجاست كه شخص بدبین بخواهد براساس همین برداشت‌های اشتباه و بیمارگونه خودش به اطرافیان واكنش نشان داده و با فرد یا افراد مورد نظر، درگیر هم شود. رسیدن به این نقطه همان جایی است كه مشاور محترم ازدواج در مورد ادامه دوران نامزدی با نامزد رؤیایی‌تان به شما اخطار خواهد داد و پیشنهاد می‌كند نامزدی را به هم بزنید.

سايت همسريابي http://iransheyda.ir

داوودقادرزاده بازدید : 168 یکشنبه 15 آذر 1394 نظرات (0)

دادستانی تهران اعلام کرد: نخستین جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران و برخی سرپرستان دادسراها و معاونین دادستان با رئیس و مدیران سازمان بهزیستی کشور در محل دادستانی تهران برگزار شد.جعفری دولت آبادی دادستان تهران گفت: در چند سال گذشته با مدیران و مجموعه سازمان بهزیستی در ارتباط بودیم اما با تشکیل این جلسه زمینه آغاز همکاری های بیشتر بین دادستانی تهران و سازمان بهزیستی فراهم شده است.

دادستان تهران در ادامه گفت: سازمان بهزیستی برای جمع‌آوری زنان تن فروش با یک طرح برنامه ریزی شده اقدام نموده و آنان را تحت پوشش قرار دهد.جعفری دولت آبادی با احصاء حوزه های کاری مشترک دادستانی و سازمان بهزیستی اعلام کرد: در سه حوزه جرایم، آسیب‌های اجتماعی و مشکلات و امور اجتماعی زمینه‌های همکاری مشترک وجود دارد. موفقیت اقدامات دادسرا در مقابله با جرایم مواد مخدر و کودک آزاری با همکاری سازمان بهزیستی افزایش یافته است. هرچند ایجاد برخی ساختارها و فراهم کردن امکانات مانند تشکیل کمپ های ترک اعتیاد و محل های نگهداری کودکان در اختیار ما نیست اما بهزیستی می تواند وارد شود.

جعفری دولت آبادی گفت: زنان آسیب دیده هم از لحاظ ارتکاب جرم و هم از لحاظ آسیب اجتماعی در جامعه مشکلاتی را به وجود می آورند که بخشی از علل مشکلات به دادستانی و سازمان بهزیسیتی برنمی گردد اما تبعات و مشکلات ناشی از آن متوجه سازمان بهزیستی و دادسرا است. کاهش طلاق و جلوگیری از فرار دختران از خانه وظیفه ذاتی دادستانی تهران نیست اما بروز این آسیب‌ها مشکلاتی را برای دادسرا و سازمان بهزیستی به وجود آورده است.

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: تشکیل و آغاز کار اورژانس های اجتماعی در سال های گذشته کار مناسبی بود که در سازمان بهزیستی انجام شد. در این طرح افراد بی پناه و آسیب دیده در تماس با واحدهای اورژانس اجتماعی مشکلات خود را بیان می کردند و انتظار می رود این واحد مانند اورژانس های پزشکی برای پرداختن به مشکلات اجتماعی مردم در محل آن ها مجددا فعال شود تا برخی مشکلات کنونی مرتفع شود.وی افزود: مددکاری یکی از ارکان ارایه خدمات اجتماعی است اما از این ظرفیت سازمان بهزیستی کمتر استفاده شده است .

جعفری دولت آبادی به چهره نامناسب شهر تهران اشاره کرد و گفت: متاسفانه چهره پایتخت در چهارراه ها و برخی اتوبان های پر تردد مناسب نیست و کودکان دست فروش، سی دی فروش ها، گل فروش‌ها، متکدیان و … چهره تهران را نامناسب کرده اند. هنگامی که موضوع را پیگیری می‌کنیم هر دستگاه مقابله و جمع آوری آن ‌ها منوط به همکاری سایر نهادها یا سازمان‌ها می‌کند.

دادستان تهران تاکید کرد هر دستگاهی باید مسئولیت‌های خود را در این مساله بپذیرد و با یک اقدام مشترک به پاکسازی نامناسب چهره پایتخت چهره اقدام شود.وی گفت: سازمان بهزیستی نسبت به انعکاس اعلام جرایم در مراکز نگهداری افراد صغیر یا بی‌سرپرست به دادستانی اقدام کند.دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: سازمان بهزیستی باید جرایم خود را به حوزه داستانی اعلام کند. در تهران چهار ناحیه دادسرا برای رسیدگی به پرونده های کودک آزاری اختصاص یافته است.

محسنی بندپی در این جلسه گفت: مطابق مصوبه ای که در سال ۱۳۷۸ به تصویب رسیده است وظیفه هر دستگاهی در برخورد با آسیب های عمومی مشخص شده است. در استان ها استاندار و در شهرستان ها فرماندار مسئول برخورد با آسیب های اجتماعی معرفی شده اند. ساماندهی و تاکید بر اجرای وظیفه دستگاه‌ها می تواند بر ارائه خدمات موثر باشد.

وی افزود: سازمان بهزیستی حاضر است وظایف خود را بدون کم و کاست عمل کند اما متاسفانه در محول کردن امور به دیگر نهادها و سازمان ها دیواری کوتاه تر از دیوار بهزیستی نیست.رئیس سازمان بهزیستی کشور با درخواست از دادستان تهران برای استقرار دادیار مقیم در مرکز پذیرش یوسف آباد گفت: حضور یک دادیار در مرکز پذیرش سازمان کمک می کند تا مراحل قضایی پذیرش مددجویان راحت تر انجام گیرد، که این پیشنهاد با قول مساعد دادستان تهران همراه بود. رئیس سازمان بهزیستی اعلام کرد برای صدور مجور تاسیس کمپ های ترک اعتیاد بازنگری خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران پیشنهاد کرد: سازمان بهزیستی در برخی از دادسراها با استقرار واحد مددکاری به رفع برخی مشکلات کنونی کمک کند.وی هم‌چنین خواستار حضور قوی‌تر سازمان بهزیستی در حوزه‌های اجتماعی و همکاری گسترده‌تر در حوزه‌های اطفال و زنان زندانی و افراد بی سرپرست شد.معاونان دادستان تهران در جلسه به بیان برخی مشکلات موجود پرداختند.

داوودقادرزاده بازدید : 159 چهارشنبه 11 آذر 1394 نظرات (0)

 

عکسی نایاب از یکی از اولین فرودگاه های کشور

پرشین خودرو: فرودگاه بین المللی اهواز یکی از اولین فرودگاه های کشور است که در سال 1317 افتتاح شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، تقریبا همگام با ساخت و افتتاح فرودگاه مهرآباد و جاده چالوس در شمال کشور این فرودگاه نیز در اهواز مورد بهره برداری قرار گرفته اما به طور دقیق مشخص نیست کدام یک زودتر به بهره برداری رسیده است.
هیچ تصویری از سر در این فرودگاه قدیمی تاکنون در دسترس نبوده است اما اخیرا به خاطر ساخت یک فیلم مستند در خصوص تاریخ معاصر اهواز و فراخوان سازندگان آن مبنی بر احتیاج به عکس های کمتر دیده شده، این عکس از آلبوم های شخصی یکی از شهروندان که ظاهرا از چمدان پدر بزرگ خود به دست آمده، منتشر شده است.
تاریخ منتشر شده این عکس مربوط به سال 1319 عنوان شده است.


(از کیفیت پایین این عکس عذرخواهی می کنیم)

داوودقادرزاده بازدید : 160 یکشنبه 08 آذر 1394 نظرات (0)
امن‌ترین ماشین جهان در ایران + عکس
ولادیمیر پوتین ساعتی پیش به همراه مرسدس بنز مدل "اس - 600 گارد" که از آن به عنوان امن‌ترین ماشین بر روی کره زمین یاد می‌شود و هم‌چنین کیف هسته‌ای روسیه برای حضور در نشست کشورهای صادرکننده گاز وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.

به گزارش سایت خبری«رازق» کمپانی مرسدس بنز با طراحی مدل گارد اس-600، کلاس سطح جدیدی را از امنیت در برابر حملات بالستیک ارائه می‌دهد.

کمپانی مرسدس بنز برای مقاوم‌سازی این محصول خود در خط مونتاژ از موادی هم‌چون آرامید، پلی اتیلن و یک نوع ترکیب خاص فولادی استفاده کرده است.

هم‌چنین از ماده بی‌کربنات در پوشش‌دهی شیشه‌ها استفاده شده است.

 

 

این اتومبیل که ماشین شخصی آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان نیز بوده است در برابر انواع سلاح‌های نظامی، مواد منفجره و نارنجک و بمب دستی مقاوم است. هم‌چنین سطح زیرین اتومبیل نیز با استفاده از ماده‌ای خاص با یک ترکیب پیچیده مستحکم‌سازی شده است.

اتاق سرنشینان این خودرو با صفحات 5 سانتیمتری فولادی محافظت می‌شوند.

قلب تپنده این خودرو یک موتور 12 سیلندری دارای 2 توربوشارژ است که می‌تواند 523 اسب بخار نیرو را تولید کند.

بنر اس-600 گارد یکی از سریع‌ترین ماشین‌های ساخته شده از سوی این کمپانی آلمانی است که می‌تواند واکنش بسیار مناسبی را در مواقع اضطراری از خود نشان دهد. این خودرو کاملاً دست‌ساز بوده و همه اطلاعات آن در دسترس نیست. این خودرو دارای یک گیربکس 7 دنده است که وظیفه انتقال نیروی موتور به چرخ‌ها را بر عهده دارند. حداکثر سرعت اس-600 گارد 264 کیلومتر در ساعت است.

قیمت حدودی این خودرو که البته به نوع آپشن‌ها و استحکامات آن نیز بستگی دارد حدود 350 هزار یورو است و همه مدل‌های آن در تأسیسات زیندلفینگن در اشتوتگارت آلمان به صورت دست‌ساز ساخته می‌شوند.

انتهای پیام/ر

منبع خبر : دانا
داوودقادرزاده بازدید : 160 پنجشنبه 05 آذر 1394 نظرات (0)

همه ما همسرمان را دوست داریم و دلمان برایش تنگ می‌شود و گفتن این به او یک راه عالی برای ابراز محبتمان است، اما نه تنها راه.
 

بعد از مدتی «دوستت دارم» و «دلم برات تنگ شده» کهنه و قدیمی می‌شود و دیگر مفهوم خود را برای همسرمان از دست می‌دهد.
 

خوشبختانه شما برای ابراز محبت فقط محدود به این دو جمله نیستید. راه‌های مفرح‌تر و جالب‌تر دیگری هم وجود دارد که بتوانید یک زن را تحسین کنید و به او بگویید که چقدر برایتان ارزش دارد.
 

ازاینرو، اینجا ۱۰ روش برای ابراز محبت به شما پیشنهاد می‌کنیم که قلب او را لمس کرده و شما را به جذاب‌ترین مرد روی زمین برای او تبدیل می‌کند.
 


 

۱. نمی‌تونم بهت فکر نکنم.

 

این تحسین مخصوصاً در مکالمات از راه دور بسیار موثر است. این جمله در واقع به او می‌فهماند که چقدر دلتنگش هستید. نیازی نیست که بارها و بارها جمله «دلم برات تنگ شده» را تکرار کنید تا این را بفهمد. همین یک خط همه چیز را تمام می‌کند.
 

می‌توانید آن را کمی طولانی‌تر کرده و بگویید، «با من چیکار کردی؟ نمیتونم بهت فکر نکنم.»

 

 

۲. خیلی من رو تحریک می‌کنی.

 

گفتن این جمله با صدایی گرم و نگاه کردن به چشمان همسرتان بهترین تحسینی است که یک زن می تواند بشنود. مخصوصاً اگر بتوانید «کی» و «چرا»ی آن را برایش توضیح دهید که هیجان‌زده‌ترش می‌کند.
 

مثلاً می‌توانید به او بگویید، «وقتی اینطوری نگام میکنی، خیلی تحریکم میکنی.» یا «با این لباس خیلی تحریکم می‌کنی» یا کمی بازیگوشانه‌تر بگویید، «وقتی این موقع روز بهم زنگ میزنی، خیلی تحریکم میکنی» تا باعث شوید بیشتر به شما زنگ بزند.
 


 

۳. با تو احساس مردانگیم چندبرابر میشه.

 

با گفتن این نشان می‌دهید که زنانگی او را می‌فهمید و به او این حس را می‌دهید که همسر شما بودن را خیلی خوب انجام می‌دهد.

مطمئنم اگر شما هم از او بشنوید که «تو به من احساس زن بودن می‌دهی» احساس فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کنید.
 


 

۴. چقدر خوش‌شانسم که تو توی زندگیمی.


 

نمی‌دانید شنیدن این از کسی که عاشقش هستید چه حسی دارد. این یک راه بسیار زیبا برای این است که به او نشان دهید تا چه اندازه برایتان ارزش دارد.

این تحسین را می‌توانید بیشتر استفاده کنید، هربار که کار خوبی برایتان انجام می‌دهد، وقتی در جمعی هستید و او حرف قشنگی درمورد شما می‌زند، وقتی با هم خوش می‌گذرانید.

 

 

۵. تو دیوونم میکنی.

 

این تحسین اگر با لحن درست گفته شود، دقیقاً این مفهوم را می‌رساند که او شما را دیوانه خودش کرده است. با بودن او حس می‌کنید عاشق و زنده‌اید. و اگر اینطور است، حتماً این را به او بگویید. 

 

 

۶. واقعاً تحسین‌برانگیزی.

 

این شیرین‌ترین تحسینی نیست که بتوان به یک زن گفت؟ فکر می‌کنم اینطور باشد. مطمئناً نظر همسرتان هم همین است.
 

پس برای گفتن آن خجالت نکشید. و البته در زمان درست مثل وقتی که لبخند خجالتی روی صورت او می‌بینید یا وقتی چیزی عالی برایتان آماده کرده است این کار را بکنید.
 

با این تحسین، به او حس شاهزاده بودن بدهید.

 

 

۷. هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه.

 

با این تحسین، او را با زنان دیگری که قبلاً در زندگیتان بوده‌اند مقایسه کرده و او را بالاتر از آنها می‌برید. و واقعیت این است که زنان حس رقابت بسیار قوی بین خودشان دارند، به همین دلیل اگر به او بگویید که او بهترین همسر برای شما بوده است، یک تحسین بزرگ برای او قلمداد می‌شود. 

 

 

۸. تو شیرین‌تری دختری هستی که تابحال دیدم.

 

این هم یک راه آسان دیگر برای اینکه به او احساس خاص بودن بدهید. این تعریف کردن اگر در زمان مناسب و با لحن و صدایی آرام و گرم گفته شود، بسیار اثرگذار خواهد بود.
 

این را هم درست مثل «من خیلی خوش‌شانس هستم که تو رو دارم» می‌توانید بیشتر استفاده کنید تا به او یادآور شوید که چقدر تحسینش می‌کنید.
 

همچنین تحسینی مثل این را می‌توانید برای تشویق او در کاری که خوب انجام داده است، استفاده کنید. 
 


 

۹. تو واقعاً ایدآلی!

 

برای مناسبت های خاص می‌توانید با یک علامت تعجب بزرگ به او بگویید «خدای من، تو واقعاً ایدآلی، هیچ چیز کم نداری!»
 

با اینکار به او نشان می‌دهید که هر کاری که انجام داده است تاثیر پررنگی روی شما داشته و شما می‌دانید چطور باید یک زن خوب را تحسین کنید.
 

اما دقت کنید که زیاد از حد از این جمله استفاده نکنید چون ممکن است آن را جدی بگیرد!

 

 

۱۰. خواهش میکنم اینقدر دوست‌داشتنی نباش.

 

و آخر اینکه، این یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای سربه‌سر گذاشتن و تحسین کردن او در آن واحد است. این یک راه مفرح و بازیگوشانه است که به یک مکالمه عادی، کمی محبت اضافه می‌کند.
 

خوب حالا ۱۰ روش برای ابراز محبت به همسرتان بلد هستید که به او احساس دوست‌داشتنی‌ و خاص بودن بدهید. یکبار دیگر آنها را مرور کنید و به خاطر بسپارید و سر وقت مناسب آنها را یکی‌یکی استفاده کنید. مطمئن باشید با این کارتان عاشقتان خواهد ماند.
 


 

هشدار!
 

ولی یک چیز باید روشن شود. همان اندازه که دوست داریم همسرمان احساس دوست داشته شدن کند، به همان اندازه نباید در این کار افراط کنیم. محبت مثل غذا می‌ماند. اگر بیش‌ازاندازه به او غذا بدهید، معده او درد خواهد گرفت. اگر او را محبت‌باران کنید، نادیده‌تان خواهد گرفت و لذتی هم از این کار شما نخواهد برد.
 

بنابراین بروید و همسرتان را خوشحال کنید اما افراط نکنید.

 

 

گردآوری و تنظیم توسط: سایت و مجله سرگرمی ناقلا

داوودقادرزاده بازدید : 260 چهارشنبه 27 آبان 1394 نظرات (0)

چه قدر برای یک غذای خوب حاضرید پول بدهید؟ احتمالا اگر پای محدودیت بودجه در میان نبود می‌شد چندین هزار دلار نیز برای یک وعده غذا پرداخت کرد. اما اگر بودجه‌ی شما هم تنها کفاف مخارج یک ماه‌تان را می‌دهد، احتمالا از شنیدن صرف چندصددلار برای یک وعده غذا بهت‌زده می‌شوید. هرچند شاید در بعضی از موقعیت‌های ویژه، بتوان اندکی بیشتر از روال معمول هزینه کرد. بعضی افراد در موقعیت‌هایی مانند ترفیع شغلی، قرارهای ویژه، و دیگر موقعیت‌های نادر از ولخرجی ابایی ندارند. بنابراین اگر به دنبال محلی است که بتوانید غذایی منحصربه‌فرد (و البته با قیمتی منحصربه‌فرد) بخورید، این لیست شما را با 10 رستوران از مجلل‌ترین رستوران‌های دنیا آشنا می‌کند.
تمامی رستوران‌هایی که در این لیست معرفی شده‌اند، موفق به دریافت ستاره‌های میشلَن شده‌اند – نوعی رتبه‌بندی انحصاری برای بهترین و گران‌ترین رستوران‌های جهان. هر ستاره‌ی میشلنی که یک رستوران به دست می‌آورد یا از دست می‌دهد موجب تغییر قیمت مکان و غذاها می‌شود. بنابراین تعجبی ندارد که رقابت درمیان این رستوران‌های گران‌قیمت بسیار شدید است و سرآشپزان‌شان این همه مشتاق بی‌نقص بودن در حرفه‌شان هستند.

10. بژ (توکیو) – 190 دلار

دلتان می‌خواهد ترکیبی از غذای فرانسوی و ژاپنی را تجربه کنید؟ برای این کار باید در بژ، یکی از بهترین‌ رستوران‌های توکیو، غذا بخورید. بژ در ساختمان شَنل در منطقه‌ی گینزای شهر توکیو قرار دارد و از دستورغذای مخصوص آلن دوکاس برای پخت غذاهایش استفاده می‌کند. تنها با 147 دلار می‌توانید غذایی سه‌مرحله‌ای و با کیفیتی جهانی بخورید. یا اگر می‌خواهید از غذایی چهارمرحله‌ای لذت ببرید تنها باید 43 دلار به صورتحساب اضافه کنید و برای آنکه غذایتان را به بهترین نحو تمام کنید بهتر است یک شکلات شَنل به قیمت 25 دلار تهیه کنید. شاید این نکته که تنها با پرداخت 200 دلار می‌توانید در بهترین رستوران جهان غذا بخورید موجب رضایت‌تان بشود.

Beige__Tokyo_

 

 

9. لوپره کاتُلان (پاریس) – 225 دلار

چه روشی برای لذت‌بردن از محیط رمانتیک پاریس بهتر از غذاخوردن در یکی از رستوران‌های باکلاس شهر وجود دارد؟ درست در قلب «شهر عشق»، لوپره کاتلان با بهترین غذای فرانسوی خود به پارک جنگل بولونی لطفی دیگر بخشیده است. از بهترین غذاهای راویولی میگو و گوشت گوساله تا بهترین نان و شراب موجود، لوپره کاتلان غذایی به شما می‌دهد که ارزش صورت‌حسابش را دارد. قیمت دسرهای منو از 43 دلار و غذاها از 85 دلار آغاز می‌شود اما بسیار بعید است که بتوانید برای انتخاب پیشنهاد ویژه‌ی منو کمتر از 130 دلار پرداخت کنید. اگر می‌خواهید از بهترین پیشنهاد لوپره کاتلان لذت ببرید، باید غذای هفت‌مرحله‌ای 225 دلاری آن را امتحان کنید؛ یا می‌توانید از پیشنهاد تابستانی آنها که غذایی پنج‌مرحله‌ای به قمیت 199 دلار است لذت ببرید. (در قیمت غذاها مالیات و انعام لحاظ شده است.)

Le_Pre_Catelan__Paris_

 

 

8. میزوگیگاوا (ژاپن) – 270 دلار

باز هم رستورانی با غذاهایی فرانسوی ولی با طعمی ژاپنی. رستوران میزوگیگاوا را می‌توانید در کنار ساختمانی که قبلا چای‌خانه‌ بوده در مرکز کیوتو پیدا کنید. هرچند اگر می‌خواهید بهترین غذاهای میزوگیگاوا را تجربه کنید،‌ باید حداقل از پنج روز قبل از روزی که برنامه دارید در این مکان غذا بخورید، جایی برای خودتان رزرو کنید. از بهترین دستورغذاهای این رستوران می‌توان به لوبیاسبزهای کَره‌ای، کدوحلوایی کبابی، و گوشت پرشده با سوفله‌ی سیب‌زمینی اشاره کرد. البته باید برای هزینه‌ی غذاهای چندمرحله‌ای نیز خودتان را آماده کنید. انتخاب یک غذای هشت‌مرحله‌ای 162 دلار و نسخه‌ی مجلل‌تر همین غذا 270 دلار برایتان تمام می‌شود (البته در این جا هم مالیات و انعام محاسبه شده است). اگر حساب بانکی‌تان از عهده‌ی ولخرجی‌هایی بیشتر ازاین نیز برمی‌آید، میزوگیگاوا مکان‌هایی خصوصی دارد که برای موقعیت‌های ویژه مناسب است –البته قیمتش نیز ویژه خواهد بود.

Misoguigawa__Japan_

 

7. آراگاوا (توکیو) – 341 دلار

در سال 2006، مجله فوربس آرگاوا را به عنوان گران‌ترین رستوران جهان معرفی کرد. هرچند که این رستوران دیگر از این موقعیت ممتاز برخوردار نیست، همچنان در لیست ما به عنوان مجلل‌ترین رستوران‌های دنیا قرار دارد. این رستوران گران‌ًقیمت تنها ظرفیت پذیرایی همزمان از 22 نفر را دارد و همین موجب خاص بودن آن شده است. شاید باید از گردانندگان این رستوران تشکر هم کرد که هزینه‌ی غذای کامل‌شان تنها 341 دلار است. تقریبا همگان معقتدند که بهترین خوراک گوشت «کوبه»‌ی جهان برای این رستوران است، پس حتما در زمانی که در این مکان بودید این غذا را امتحان کنید.

Aragawa__Tokyo_

 

6. ماسا (نیویورک) – 350 دلار

آیا می‌دانستید که کلمه‌ی «ماسا» در زبان فیلیپینی به معنای «عمومی» است؟ هرچند که قیمت‌های رستوران ماسا بسیار بیشتر از توان عموم است. بنابراین طعنه‌آمیز است که یکی از گران‌ترین رستوران‌های «سیب بزرگ» (لقب شهر نیویورک) به چنین اسمی مسما شده است. ماسا را می‌توانید در Time Warner Center بیابید و تجربه‌ی غذاخوردن در آن نیز به اندازه‌ی غذاهایی که سرو می‌شود فراموش‌نشدنی است. فضای این مکان آرامش‌بخش است و این بسیار خوب است چرا که پس از دیدن صورت‌حساب برای تمدد اعصاب باید در جای آرامی باشید. البته بهتر است بدانید که در اینجا منویی به شما نخواهند داد، بلکه با پرداخت تنها(!) 350 دلار برای هر نفر می‌توانید از غذاهایی که مستقیما از آشپزخانه برای‌تان می‌آورند لذت ببرید. زمان صرف غذا در این مکان سه ساعت است، بنابراین بهتر است لباسی راحت بر تن داشته باشید. دلتان که نمی‌خواهد با پوشیدن لباسی تنگ یا کت‌شلوار، خودتان را از لذت خوردن غذاهای این مکان محروم کرده باشید، مگر نه؟

Masa__New_York_City_

 

 ادامه دارد...

منبع

نگارش: کافه گردش (محسن رجبی)

داوودقادرزاده بازدید : 347 چهارشنبه 13 خرداد 1394 نظرات (0)

از دشت های آریزونا تا جنگل های انبوه آمازون ، از قطب جنوب تا صحرای کالاهاری در قلب افریقا ، Rebecca به همه جا سفر می کند و حیوانات را می کشد! او مشهورترین شکارچی زن در سراسر دنیاست. شهرت او وقتی ده برابر شد که توانست در یک مسابقهء تلوزیونی شکار، از تمام رقیبان مرد خود پیشی بگیرد و با به قتل رساندن چندین بز وحشی ، خرس سیاه و شیر عنوان برندهء این مسابقه “Extreme Hunter” را از آن خود کند !

 

همچون تمام زن های دیگر . اما او متفاوت است. چون قلب او از جنس سنگ است. شاید کمتر کسی با دیدن ظاهر متین و آرام و لبخند او بتواند به درون کریه او پی ببرد . اما واقعیت این است. بزرگترین افتخار Rebecca در زندگی اش این است که تغریبا هر حیوانی را که نام ببرید توسط او به قتل رسیده! او یک شکارچی است.

 

 

ویدئوهای مختلف از شکار گونه های مختلف جانوری توسط Rebecca موجودند، مثلا ویدئویی که طی آن Rebecca سنجابی را با کمان بلند هدف قرار میدهند و به قتل می رساند.

 

 

او می گوید :” شکار تمام زندگی من است. اگر روزی به شکار نروم خواهم مرد. من در زمان شکار روحیهء خوبی دارم و احساس سرزندگی می کنم.”

 

 

Rebecca از پایه گذاران بزرگترین وبسایت تبلیغ برای شکار (huntonly.com) می باشد. او در سطح جهان چند مدرسهء آموزش شکار تاسیس کرده و می گوید از ثروت خود برای ترویج فرهنگ شکار استفاده خواهد کرد.

 

 

rebecca_francis_01 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

 

rebecca_francis_02 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

 

rebecca_francis_03 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

 

rebecca_francis_04 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

دختری شکارچی با قلبی از جنس سنگ

 

 

 

rebecca_francis_05 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

 

rebecca_francis_06 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

دختری شکارچی با قلبی از جنس سنگ

 

 

 

rebecca_francis_07 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

 

rebecca_francis_08 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

 

 

دختری شکارچی با قلبی از جنس سنگ

rebecca_francis_09 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

 

rebecca_francis_10 عکس های دختری زیبا رو با قلبی شیطانی

 

 ادامه درادامه مطلب

درباره ما
ارائه دهنده مطالب علمي درموضوعات مديريت ،اقتصاد،روانشناسياخبارفناوری وپزشکی و... به بزرگترین سایت تفریحی وسرگرمی خوش آمدید
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 222
 • کل نظرات : 26
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 40
 • بازدید امروز : 98
 • باردید دیروز : 106
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 230
 • بازدید ماه : 2,477
 • بازدید سال : 6,386
 • بازدید کلی : 117,855
 • کدهای اختصاصی

  الکسا

  a href="http://www.alexa.com/siteinfo/yoursite.com">